סיפור ההצלחה של רשת מלונות פתאל

195%+ גידול בהמרות האורגניות בשנת 2019 לעומת 2018

רשת מלונות פתאל היא רשת המלונות הגדולה בישראל ואחת מקבוצות המלונות הצומחות ביותר ברחבי בריטניה ואירופה. פתאל ממשיכה להתרחב בשוק הבינלאומי באופן מרשים מאוד, המבוסס על תשוקה ומצוינת מתמשכת.

מאז שנת 2016 אנו עובדים עם רשת מלונות פתאל, מקדמים את האתרים הרשמיים של רשת המלונות בישראל, לשווקי תיירות נכנסים, ומסייעים לצוות הניהול של פתאל לצמוח ולהגדיל את ההזמנות הישירות משנה לשנה.

אנו מלווים את מלונות פתאל עם שירותי שיווק דיגיטלי 360°, שמוביל לשיפור ולעלייה משמעותית בהזמנות ישירות.

אסטרטגיית ה- SEO הגלובלית שלנו התבססה על הקמה וניהול של מספר דומיינים (Fattal-hotels.com באנגלית, Fattal-hotels.fr לשוק הצרפתי, fattal-hotels.ru לשוק הרוסי) הכוללים תוכן איכותי עבור המשתמשים. אפיינו ויצרנו את מבנה האתרים, ופיתחנו אסטרטגיית תוכן מקיפה סביב היעדים העיקריים בהם נמצאים מלונות פתאל, תוך יצירת מדריכי ערים עשירים בתוכן ייחודי ואיכותי, שיעוררו השראה לביקורים והזמנות.

שיפרנו את תהליך ההזמנה במנוע ההזמנות והתמקדנו במכשירים ניידים (Mobile First) כדי להגדיל את שיעור ההמרות למכשירים הניידים.

הפעילות המוצלחת המשותפת הביאה לשיפורים מרשימים ולגידול של 195%+ בהמרות האורגניות, גידול של 147%+ בתנועה האורגנית, וגידול של  67%+ בכמות ההזמנות מקמפיינים ממומנים, בהשוואה בין השנים 2019 ל-2018 לעומת 2018.

ענת אהרון, מנהלת אגף שיווק ומכירות:

"כחלק מאסטרטגיית השיווק שלנו לשווקים בינלאומיים, רצינו להגדיל את הנוכחות הדיגיטלית שלנו ולמקד לקהלים חדשים ביעדים שונים. באמצעות הפתרונות שהמליצה לנו חברת כרמלון שיווק דיגיטלי, שיפרנו את התוצאות העסקיות של רשת מלונות פתאל בנכסים הדיגיטליים שלנו, תוך התמקדות בשיפור התנועה האורגנית מ- SEO, מדיה ממומנת ופרסום Metasearch. "

More Success Stories

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה