פרסום ממומן ברשתות חברתיות

ניהול קמפייני PPC במודעות ממומנות ב- Ads Facebook, Instagram Adsו- Ads LinkedIn, במודל ROI, החזר השקעה חיובי.

שיווק במדיה חברתית יחשוף את העסק שלכם בפני קהלים גדולים ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקד-אין ועוד. שיווק ברשתות החברתיות יעניק לכם יתרון עסקי על פני מתחרים שלא מצליחים להגיע לקהלים המאוד פעילים ברשתות החברתיות.

כיום ישנם מעל 6 מיליון מפרסמים בפייסבוק והמספרים עתידים להמשיך ולצמוח. על פי דיווחי פייסבוק עצמה, הכנסותיה ממודעות ממומנות עלו ב -50%,  ל-11.8 מיליארד דולר ברבעון הראשון של 2018, כאשר 90% מהן הגיעו ממכשירים ניידים. כאשר 52.2% מכלל התנועה ברשת ברחבי העולם מגיעה ממכשירים ניידים ו- 95.1% מהגישה לפרופילים פעילים בפייסבוק התבצעה ממכשירים ניידים (Statista), ברור מדוע אי אפשר להתעלם מהכוח של שיווק במדיה חברתית (SMM) ופרסום במדיה חברתית.

יחד עם זאת, קשה להגיע לשיעור החזר השקעה (ROI) גבוה ב-SMM ללא אסטרטגיות מתאימות וכלים המניבים תוצאות. בניית נוכחות חזקה וממירה במדיה חברתית אורכת זמן, ודורשת מיומנות וידע. ניתן להשתמש בפרסום ברשתות החברתיות בכדי להפיק תוצאות במהירות, אבל במקרה כזה, יש צורך במומחיות וניסיון כדי להפעיל מודעות הממוקדות לקהלים הנכונים על סמך מיקומם, תחומי העניין שלהם, התנהגויותיהם וגורמים אחרים שיכולים להוביל את המשתמשים לנהל אינטראקציה עם המותג שלכם או על מנת לעורר את התעניינותם במוצר/שירות שלכם.

ולראיה, נתונים מצביעים על כך שמתוך 77% מהמשווקים המשתמשים לפחות בערוץ מדיה חברתית אחת כדי לפרסם את העסק שלהם, רק 48% טוענים שהם צפויים להחזר ROI כלשהו.

הניסיון שלנו בתחום זה מבטיח תוצאות, כולל יותר לידים, מכירות או הזמנות ישירות. אנו נתכנן עבורכם אסטרטגיה מקיפה של SMM, המשלבת ניהול עמוד וחשבון פרסום ברשתות החברתיות בכדי לספק את שיעור ה- ROI הטוב ביותר על סמך היעדים העסקיים שלכם.

שיטת עבודה

בעלי עסקים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם להשקיע משאבים בלימוד האלגוריתמים המשתנים ללא הרף של רשתות המדיה החברתית וללמוד את פלטפורמות הפרסום שלהם.

אנו בכרמלון שיווק דיגיטלי כבר מכירים את הנתיבים המורכבים שמובילים להצלחה במדיה החברתית. תהליך העבודה שלנו הנו מתודולוגי ומבוסס על היעדים העסקיים שלכם, תוך התאמה למסגרת תקציב מובנית ונשענת על ניסיון רב בשיווק ברשתות החברתיות, הבנה עמוקה ויסודית של פלטפורמות הפרסום של הרשתות השונות וכן קשר רציף עם מערכי התמיכה המקצועיים של הרשתות.

  • ראשית נבין את היעדים העסקיים ועל פיהם נגדיר את המטרה והיעדים של הקמפיין (תנועה לאתר / עמוד נחיתה, חשיפת המותג, מעורבות, לידים, מכירות וכו') ונבחר את המתאים ביותר על מנת להבטיח טרגוט קהל ממוקד ומדויק.
  • נבחר את הפלטפורמות החברתיות שמניבות את התוצאות הטובות ביותר (פייסבוק ואינסטגרם ל-C2B , Linked-in ל-B2B וכו').
  • נמקד את הקהל ונבצע התאמה של קול המותג שלכם לצרכים והאינטרסים שלהם.
  • נבחר את סוג התוכן הנכון ביותר לקידום (46% מהמשתמשים יחסמו מותגים המפרסמים מודעות קידום מכירות לעיתים קרובות מדי על פי Sprout Social).
  • נבצע מיקוד למשתמשים ניידים עם מודעות ודפי נחיתה המיועדים לצורכי ה- UX הספציפיים שלהם.
  • נבצע בדיקה מתמשכת ורענון האסטרטגיות שלנו לשיפור טווח ההגעה באמצעות מיקוד מחדש.

לסיכום, הקמפיינים שאנו מנהלים עבור לקוחותינו מניבים שיעורי ROI גבוהים ומניעים מכירות, לידים ותנועה לאתר. ניסיוננו הרב יאפשר לנו לנהל עבורכם קמפיינים ממוקדים ויעילים שינצלו את מירב הפוטנציאל הגלום ברשתות חברתיות. מרבית האנשים מבלים זמן רב בגלישה באפליקציות אלה ואנו יודעים כיצד למצוא אותם ולפנות אליהם כדי שיהפכו ללקוחות.

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה