סיפור הצלחה של רשת Leonardo Hotels & Resorts Mediterranean

השירותים שאנחנו סיפקנו:

גידול של 242%+ בהזמנות הישירות בשנת 2019 לעומת 2018.

רשת מלונות Leonardo Hotels & Resorts Mediterranean מנוהל על ידי פתאל מלונות קפריסין בע"מ. החברה האם היא רשת מלונות פתאל, המונה מעל 200 מלונות ב -13 מדינות בישראל ובאירופה. מותג המלונות Leonardo Hotels & Resorts Mediterranean פועל ומנהל בהצלחה 4 אתרי נופש בקפריסין ואחד ברודוס – יוון. רשת המלונות מציעה חוויה מקומית אותנטית וגם מבטיחה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר באירוח מלונות נופש.

במסגרת העבודה המשותפת השקנו 2 אתרים חדשים: אתר מלונות לאונרדו קפריסין ואתר מלונות לאונרדו יוון, בשבע שפות - אנגלית, גרמנית, רוסית, פולנית, עברית, צרפתית ואיטלקית, בפחות משלושה חודשים. זה היה מאמץ מאסיבי ומוצלח שכלל עבודה משותפת של כל אנשי הצוות.

הפרויקט שילב מספר מיני אתרים לדומיין אחד ובו המלונות לאונרדו פלאזה סיפריה מאריס, לאונרדו לאורה ולאונרדו סיפרי ביי, כולם בפאפוס, קפריסין.

אנו הובלנו ותכננו את הפרוייקט כולו מתחילתו ועד סופו, החל אפיון חווית המשתמש, ה- UX של האתר, וכלה בתוכנית ה- SEO המקיפה שהתייחסה לכל ההיבטים של מבנה כתובות ה- URL של דפי האתר, ביטויי מפתח לזנב ארוך, תגי עמוד, מטא-תגיות ואסטרטגיית התוכן.

צוות הכותבים המקצועי והמנוסה שלנו הכין תוכן ייחודי ליעד, המבוסס על תכנית מפת האתר, תוכן המבוסס על מחקר מילות המפתח. אסטרטגיית התוכן נבנתה סביב פאפוס, היעד העיקרי, ויצרנו מדריכי ערים מדהימים מלאים במידע ותוכן ייחודי ואיכותי, שלרוב אינו זמין באתרי נסיעות ומדריכים אחרים.

מלבד הפקת תוכן איכותי וייחודי המותאם למנועי חיפוש בכל השפות, הקמנו וניהלנו גם קמפיינים ממומנים MetaSearch ו- PPC כדי להגדיל את התנועה האורגנית ולמשוך יותר הזמנות ישירות. קמפייני הפרסום הממומנים אותם אנו מנהלים מייצרים כיום יותר מ -10% מכלל ההזמנות הישירות של אתר מלונות לאונרדו בקפריסין.

הפעילות המוצלחת הביאה לגידול של 222%+ בהזמנות האורגניות, 137%+ גידול בתנועה האורגנית, גידול של 259%+ בהזמנות מקמפיינים ממומנים, עלייה של 35%+ בשיעור ההמרות באתר וגידול של 242%+ בסך הכנסות ההזמנות הישירות בשנת 2019 לעומת 2018.

אנדריי קלנטהאוס דמוסטונוס, מנהלת אגף שיווק ומכירות:

"בחרנו בכרמלון שיווק דיגיטלי לפני כחמש שנים להיות השותף שלנו וללוות אותנו אל המטרה העיקרית, להקים ולנהל את הפעילות הדיגיטלית שלנו. הידע של צוות כרמלון שיווק דיגיטלי ותשומת הלב לפרטים הקטנים, מובילים לתוצאות מדהימות, ומציבים את המלונות שלנו לא רק במקום הראשון בקפריסין אלא גם הפכו אותנו לאחת החברות המובילות בפעילות שיווק דיגיטלי. התקשורת עם צוות כרמלון שיווק דיגיטלי טובה מאוד והעבודה איתם נעימה מאוד. חברי הצוות תמיד זמינים ומוכנים להקדיש זמן יקר, לקחת חלק בדיונים אסטרטגיים, העוסקים בהתלבטויות ובתוכניות שלנו ולפעול באופן מיידי. התשוקה והמסירות שלהם הפכו אותם לא רק לשותף עסקי, אלא לחלק ממשפחת לאונרדו שלנו. "

More Success Stories

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה