הגדל את ההכנסה שלך עם CRO לצמיחה

תפסיק לתהות מדוע 98% מתנועת האתר שלך אינה ממירה

CRO הוא תהליך מיטוב שיווקי המגדיל את שיעור ההמרות באתר על מנת לעמוד במכלול יעדים מוגדר. כשם שאנו מסתמכים על SEPPPC, מדיה חברתית, ניוזלטרים ורימרקטינג להעלאת התנועה לאתר, תכנית CRO יעילה מודדת, מנתחת ומסייעת למיטוב ההמרות המתקבלות מתנועת הגולשים  מהמקורות הנ"ל.  

כחלק מתהליך זה, אנו מנתחים את התנהגות הגולשים באתר ומתמקדים באופן בו הם פועלים בכל אחד מעמודי האתר בכל אחד משלבי משפך ההמרה. באמצעות תהליךCRO  נכון, ניתן למפות את החולשות והחוזקות של האתר, ולזהות אילו אלמנטים דרושים שיפור על מנת להניע את הגולשים להקליק היכן שאנו רוצים שיקליקו על מנת לבצע רכישה או כל סוג אחר של פעולה המתורגמת להמרה. 

קיומה של אסטרטגיה שיווקית מוכחת היא היסוד להצלחת תכנית CROהמטרה העיקרית של CRO היא לא להגדיל את התנועה לאתר, אלא לתקן את הגורמים העיקריים המביאים את הגולשים שלא להמיר (להשאיר ליד / לרכוש) או לעזוב את האתר מבלי שביצעו פעולה שנחשבת כיעד עסקיאופטימיזצית שיעורי המרה נועד למקסם את הפוטנציאל מהמספרים הקיימים באתר. כאשר הוא מבוצע בצורה נכונה, CRO יכול להיטיב מאוד עם האתר. 

שיטת עבודה

אנו מאמינים כי המתודולוגיה הנכונה של אופטימיזציה של שיעורי המרות (CRO) יכולה לספק תוצאות מדהימות עבור לקוחותינו. גישה מבוססת נתונים לאופטימיזצית ומיטוב תנועת מבקרים מוכיחה את עצמה לעתים קרובות. כיום, מעט מאוד צוותי שיווק מתמקדים בהפקת המירב מהתנועה הקיימת לאתר, וכאן נכנס ה-CRO. אנו שמים לב לשיטות העבודה המומלצות של CRO ולרכיבי המפתח כדי להעניק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר. 

אנו עושים שימוש בכלי CRO שונים, המנתחים את התנהגות הגולשים באתר, כגון מפות חום וכלים לשיפור המרות בתוך האתר כמו מערכות פופאפים וטפסים מתוחכמים על מנת להגדיל את יחס ההמרה באתר 

שיטת העבודה שלנו כוללת את מערך הפעולות הבא: 

  • ביצוע הערכה הוליסטית לאיסוף נתונים על אזורים פחות מוצלחים באתר. 
  • בשלב הבא, אנו מבצעים ניתוח תחרותי על מנת לקבל תובנות באילו היבטים האתרים המתחרים עובדים. 
  • לאחר מכן אנו יוצרים משפך המרה עבור האתר שלך כדי להראות לך אילו דפים עליך לתקן 
  • בשלב הבא אנו נאתר אזורים בעייתיים אחרים באתר ונתעדף על פי דפים, תוך כדי התקדמות. 
  • בהתבסס על כל הנתונים שאספנו, אנו ניצור היפתוזה לבדיקה ועיצוב חדש המבוסס עליה.  
  • לבסוף נבצע A/B טסט של שיעורי המרות כדי לקבוע את המוצר הסופי הטוב ביותר. 

סיפורי הצלחה

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה