כתיבת תוכן איכותי ומניע לפעולה

התוכן הוא המלך! אנו מאמינים בתוכן איכותי המשפר את חוויית המשתמש ומגדיל את התנועה וההמרות האורגניות.

אם בעבר תוכן היה מיועד בעיקר למנועי החיפוש במטרה להשיג דירוגים גבוהים יותר, הרי שכיום אנחנו יודעים שאיכות התוכן והרלוונטיות שלו לגולשים הם בין הגורמים שמשוקללים באלגוריתם של גוגל, ולכן התוכן באתר צריך להיות מדויק, בעל ערך ורלוונטי לגולשים.

ולפיכך, לא משנה אם האתר שלכם תדמיתי, שיווקי או מכירתי, לתוכן המופיע בו חשיבות רבה באינטראקציה שהגולש ינהל עם אתרכם. אם בעבר אתרי סחר למשל לא טרחו כלל סביב התוכן באתר ועיקר תשומת לבם הופנתה להעלאת מוצרים ומחירים, הרי שכיום ידוע שעל מנת לייצר מכירות, צריך להשקיע גם בתוכן.

ע"פ מחקר של בנק GE Capital , 81% מהגולשים מבצעים מחקר באינטרנט בטרם רכישה (GE Capital Retail Finance's Annual Major Purchase Shopper Study). לכן, גם אם הרכישה עצמה מתבצעת בחנות פיזית, נתונים אלה מראים כי לתוכן אליו נחשף הגולש בשלב המחקר, הנו משמעותי.

כתיבת בלוג היא דרך נהדרת להביא מבקרים אורגניים חדשים לאתר שלכם. ורוב האתרים מתפעלים בלוגים כרגע, במיוחד במרחב ה-B2B. אבל לא כולם עושים זאת בצורה אופטימלית.

שיטת עבודה

לפני שמתחילים חשוב להגדיר יעדים ברורים. ההבנה של אילו סוגי תוכן לבחור נובעת לרוב מהיעדים העסקיים וממקור הלקוחות. הדרך הטובה ביותר ליצור תוכן מניע לפעולה שמניב דירוגים גבוהים וקישורים, היא לפלח לסגמנטים לפי שלבי המשפך ולהפריד לפי המטרות.

בבואנו לכתוב תוכן, אנו שואלים את השאלות הבאות:

  • מדוע אנחנו יוצרים תוכן זה?
  • לאיזה קהל יעד הוא פונה?
  • לאיזו מטרה הוא ישמש?
  • באיזו פלטפורמה יפורסם?

התשובות לשאלות אלה יעזרו לנו להחליט איזה סוג תוכן להעלות ומה הוא צריך להכיל.

לאחר שהבנו למה ישמש התוכן, מי קהל היעד והיכן נפגוש אותו, השלב הבא בתהליך העבודה של כותבי התוכן שלנו הוא לקבל הנחיות תוכן המבוססות על מחקר מילות מפתח, ממומחי ה-SEO שלנו. כאמור לצד המחשבה על המבקרים באתר ולקוחות פוטנציאלים, אנחנו בהחלט חושבים גם על מנועי החיפוש, בראשם גוגל.

כותבי התוכן המנוסים שלנו מכירים היטב את כל ההנחיות הרלוונטיות של גוגל ויתר מנועי החיפוש מחד ומאידך הנם בעלי ניסיון בכתיבה שיווקית, ובהתאמת הכתיבה לקהל היעד ולמטרת התוכן, כך שביכולתנו לייצר תוכן המשיג 2 מטרות עיקריות:

  1. לייצר תוכן רלוונטי ומעניין עבור הגולשים, על מנת להביא תנועה איכותית לאתר שתניב בסופו של תהליך תוצאות (מכירות / לידים).
  2. להיות מותאם למנועי החיפוש ובכך להביא דירוגים גבוהים יותר לאתר.

 

לסיכום

כתיבת תוכן היא מיומנות מורכבת שצריכה לשלב ידע במספר תחומים. היא חייבת להיערך כחלק מאסטרטגיית תוכן המשתלבת ביעדים העסקיים שלכם ועליה לשרת מטרות מוגדרות מראש. כותבי התוכן שלנו יכתבו עבורכם תוכן איכותי ורלוונטי שמביא לתוצאות בהתאם ליעדים מוגדרים.

 

סיפורי הצלחה

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה