סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה

המקצועיות והמומחיות של הצוות שלנו, בשילוב ניסיון של שנים רבות הם הבסיס לאמון שרוכשים לנו לקוחותינו

יש לנו ניסיון של שנים רבות בעבודה עם עסקים בינלאומיים, במגוון תחומים ומגזרים, החל ממלונאות ואירוח, כלה במוצרי צריכה, רכב, שירותים פיננסיים ועוד. הגישה שלנו לעסקים היא שקופה וממוקדת לקוח: אנו רואים עצמנו שותפים למסע שלכם ואנחנו מקפידים קודם כל ולפני הכל להקשיב, ללמוד ולהבין את הצרכים שלכם והאתגרים העומדים בפניכם, ועל פי אלו להתאים את תכניות העבודה והאסטרטגיות המקצועיות. אנו מחויבים לצמיחת המותג שלכם ומתמקדים בפתרונות המספקים תוצאות קונקרטיות ומעל הכל - מדידות.

מלונות ותיירות

סיפור הצלחה של רשת מלונות לאונרדו אירופה

בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח נרשם גידול מרשים של 47%+ בהזמנות האורגניות (שנה מול שנה), וגידול של 25%+ בתנועה האורגנית.
קרא עוד

סיפור ההצלחה של רשת מלונות פתאל

אנו עובדים עם רשת מלונות פתאל משנת 2016, שיפרנו את תהליך ההזמנה במנוע ההזמנות, ואנו שותפים בהקמה וניהול קמפייני PPC ממוקדי ROI, בין כמה אסטרטגיות שיווק דיגיטלי אחרות המגדילות באופן משמעותי את כמות ההזמנות הישירות מהאתר.
קרא עוד

סיפור הצלחה של רשת מלונות Arena Hospitality Group

במסגרת העבודה המשותפת עם רשת Arena Hospitality Group אותה אנו מלווים בעשור האחרון, הגענו לתוצאות מרשימות ולגידול משמעותי בכמות ההזמנות הישירות, מהפלטפורמות הדיגיטליות שפתחנו יחד.
קרא עוד

סיפור הצלחה - קלאב מד ישראל

שיתוף פעולה מוצלח ובניית אסטרטגיית תוכן מתקדמת עבור אתר קלאב מד ישראל, סייעה לחברה לשפר ולמקסם את התנועה האורגנית, ובאופן ישיר לכך להגדיל ב- 156%+ את כמות ההמרות האורגניות.
קרא עוד

סיפור הצלחה של רשת Leonardo Hotels & Resorts Mediterranean

שיתוף פעולה מוצלח עם רשת מלונות Leonardo Hotels & Resorts Mediterranean במסגרתו ליווינו את תחום השיווק הדיגיטלי ב- 360°, החל מאפיון האתר החדש, בניית אסטרטגיית תוכן, שיפור תהליך ההזמנה ועוד, כל אלה הביאו לגידול של 242%+ במכירות הישירות
קרא עוד

סיפור הצלחה מאסטר קולקשן

הקמת פעילות דיגיטלית מלאה 360° לטובת קבלת הזמנות ישירות, שהובילה לגידול מרשים בהזמנות. 75% מכלל ההזמנות הן הזמנות ישירות בשנת 2020.
קרא עוד

מסחר אלקטרוני

סיפור ההצלחה של BabyBjörn

פיתחנו את אתר המסחר האלקטרוני של BabyBjörn ישראל והבאנו חבילה שירותים מותאמת של אסטרטגיות שיווק דיגיטלי, שהקפיצה את העסקאות וההכנסות הישירות של האתר.
קרא עוד

סיפור ההצלחה של BABYZEN

במסגרת שיתוף הפעולה המוצלח עם בייביזן הקמנו את אתר המסחר האלקטרוני של BABYZEN ישראל, ובעזרת מגוון שירותים מתקדמים וחכמים של אסטרטגיות שיווק דיגיטלי, הקפצנו את המכירות וההכנסות הישירות של האתר.
קרא עוד

סיפור ההצלחה של Bugaboo

במסגרת העבודה עם בוגבו הקמנו את אתר המסחר האלקטרוני של Bugaboo ישראל, ובעזרת אסטרטגיות שיווק דיגיטלי מתקדמות, נתוני המכירות וההכנסות הישירות של האתר עלו באופן משמעותי.
קרא עוד

רכב

סיפור ההצלחה של אאודי

אאודי ישראל בחרה בנו ללוות אותה בהקמת פלטפורמות השיווק הדיגיטלי, שיתוף פעולה מוצלח שהביא לגידול של 20%+ ביחס ההמרה של האתר וגידול של 24%+ בתנועה האורגנית, בשנת 2019 לעומת 2018, .
קרא עוד

סיפור ההצלחה של צ'מפיון מוטורס

שיתוף הפעולה עם צ'מפיון מוטורס היא סיפור הצלחה המדגים כיצד אסטרטגיות שיווק דיגיטליות חכמות יכולות להגדיל את התנועה האורגנית ב- 67%+.
קרא עוד

סיפור הצלחה של פולקסווגן מסחריות

במסגרת שיתוף הפעולה המוצלח נרשמו שיפורים מרשימים בפעילות השיווק הדיגיטלי של פולקסווגן מסחריות, ביניהם גידול של 33%+ בהמרות האורגניות וגידול של 11%+ ביחס ההמרה באתר בשנת 2019 לעומת 2018.
קרא עוד

סיפור הצלחה של סיאט

במסגרת העבודה עם סיאט ישראל, שיתוף הפעולה המוצלח הביא לגידול מרשים של של 68%+ ביחס ההמרה של האתר וגידול של 13%+ בתנועה האורגנית, בשנת 2017 לעומת 2016.
קרא עוד

סיפור ההצלחה של סקודה

במסגרת העבודה עם סקודה ישראל עיצבנו אתר ידידותי למשתמש, מותאם לניידים, ושיפרנו אותו כדי למשוך תנועה איכותית וממוקדת שהגדילה את הביקורים וההכנסות באולם התצוגה.
קרא עוד

סיפור ההצלחה של פולקסווגן

במסגרת העבודה עם פולקסווגן ישראל פיתחנו אתר נגיש ל- WCAG המותאם לחיפושים מקומיים ושפרנו את רישום החברה ב- Google לעסק שלי (GMB), מה שהוביל לשיפורים מרשימים בתוצאות האתר.
קרא עוד

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה