סיפור ההצלחה של סקודה

גידול של 159%+ בהמרות האורגניות לאתר בשנת 2020 לעומת 2019

סקודה, מכונית צ'כית עם נוכחות בינלאומית חזקה. אנו עובדים עם סקודה ומספקים חבילה של שירותי שיווק דיגיטלי חכמים ומתקדמים שנועדו לשפר את התנועה וההמרות.

התחלנו לעבוד עם חברת צ'מפיון מוטורס, היבואנית הרשמית של סקודה בשנת 2017. במסגרת העבודה המשותפת, סייענו לסקודה בהקמת אתר חדש, תוך אפיון חוויית משתמש UX ואופטימיזציה למנועי חיפש SEO שכללו בניית ארכיטקטורת אתרים, מחקרי מילות מפתח, הנחיות תוכן והמלצה לשיפור והוספת תכנים חדשים.

טיפלנו גם בכל נושאי ה- SEO הלוקאלי, תוך שמירה על ההנחיות של Google לעסק שלי (GMB), הדרושות לטובת רישום מדויק ולדירוג טוב. המאמצים שלנו השתלמו, והאתר קיבל דירוגי SERP מהשורה הראשונה, כמו גם שיפור בתנועה ממוקדת שהובילה להגדלת הביקורים וההכנסות באולם התצוגה.

הפעילות הביאה לשיפור של 159%+ בהמרות האורגניות, גידול של 34%+ בתנועה האורגנית, ושיפור של 144%+ ביחס ההמרה של האתר בשנת 2020 לעומת 2019.

ג'קי הר ציון, מנהל דיגיטל, צ'מפיון מוטורס:

"אנו עובדים עם צוות כרמלון שיווק דיגיטל מאז שנת 2016, אנו שמחים מאוד מרמת השירות והמקצועיות הגבוהה והגישה הפרואקטיבית. יש לנו שיתוף פעולה מעולה ואנו מגדילים את היעדים ואת הביצועים הדיגיטליים של הנכסים הדיגיטליים שלנו."

More Success Stories

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה