סיפור הצלחה של פולקסווגן מסחריות

גידול של 61%+ בתנועה האורגנית בשנת 2019 לעומת 2018

פולקסווגן מסחרי, הוא אחד ממותגי הרכב הפופולאריים בעולם.

חברת צ'מפיון מוטורס, היבואנית הרשמית של פולקסווגן בישראל, שכרה את שירותנו בתחום השיווק הדיגיטלי כדי לשדרג את האתר של פולקסווגן מסחריות ישראל. במסגרת זו אנו מספקים חבילה של שירותי שיווק דיגיטלי מותאמת אישית, לטובת שיפור ההנעה לפעולה ושיפור דירוג האתר בחיפושים מקומיים בעברית.

אפיינו את האתר החדש, תחילה תכננו ובנינו את עץ האתר עם מבנה כתובות ה- URL של דפי האתר, והכנו הנחיות תוכן מדויקות ומבנה תוכן SEO של דפי האתר, כדי שהאתר יתקדם וישתלב במיקומים אופטימליים בתוצאות של מנועי החיפוש.

דאגנו לקידום SEO לוקאלי כדי שהאתר יתמקם במיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש וב- Google Maps בעזרת Google My Business ואסטרטגיות אחרות. תהליך קידום האתר התבצעה בהצלחה רבה, והאתר רושם התקדמות מרשימה בתנועה האורגנית ובהחזר ההשקעה.

הפעילות המוצלחת הביאה לגידול של 61%+ בתנועה האורגנית, גידול של 33%+ בהמרות האורגניות וגידול של 11%+ ביחס ההמרה באתר בשנת 2019 לעומת 2018.

 

ג'קי הר ציון, מנהל דיגיטל, צ'מפיון מוטורס at פולקסווגן מסחריות:

"אנו עובדים עם צוות כרמלון שיווק דיגיטל מאז שנת 2016, אנו שמחים מאוד מרמת השירות והמקצועיות הגבוהה והגישה הפרואקטיבית. יש לנו שיתוף פעולה מעולה ואנו מגדילים את היעדים ואת הביצועים הדיגיטליים של הנכסים הדיגיטליים שלנו."

More Success Stories

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה