קידום אתרים גלובלי למנועי חיפוש

Global SEO - קידום אתרים גלובלי ורב לשוני למנועי חיפוש.

ההחלטה לפנות לשווקים בינלאומיים היא מאתגרת מבחינת קידום אורגני ומורכבת  ממחקר יסודי והבנה מעמיקה של השוק הבינלאומי אליו פונים, טרגוט מדויק של מדינה ושפה ואופטימיזציה טכנית מותאמת של האתר, המכוונת למשתמש הבינלאומי (geolocation). אנו יוצרים תוכנית קידום אורגני שמטרתה להנגיש את האתר  שלך גם עבור לקוחות הנמצאים מעבר לים. לכרמלון שיווק דיגיטלי עשרות שנות ניסיון בתחום לאחר שביצענו אופטימיזציה גלובאלית לאתרי רשתות מלון, בנקים ומוסדות פיננסיים, עסקים בתחום הרכב, ועוד עסקים בעלי מוניטין ופעילות בינלאומית ענפה.

מהו SEO גלובאלי?

SEO גלובאלי הוא תהליך אופטימיזציה למנועי חיפוש אשר מכוון לקהלים ושווקים בינלאומיים. מומלץ לכל עסק אשר שואף אשר שואף לפעילות בינלאומית, להרחיב את טביעת האצבע הדיגיטלית שלו על מנת לגייס יותר לקוחות בינלאומיים.

המונח SEO גלובאלי, (או SEO בינלאומי) מרמז על אופטימיזציה למדינות, שפות ותרבויות שונות אבל המשמעות היא גם עמידה ברגולציות שונות של פרטיות והגנת מידע שונות.

על מנת לבצע אופטימיזציה לשווקים בינלאומיים, לא מספיק לתרגם את התוכן המקורי של האתר לשפות שונות. הטקסטים חייבים להתאים למאפיינים התרבותיים והחברתיים הייחודיים לכל אזור אליו אנו פונים. כמו כן, חשוב גם להבין את המנטליות השונה של משתמשים ממדינות אחרות והתנהגויות החיפוש שלהם.

לפיכך, יש להשתמש במתרגמים "נייטיב" – ילידי אותה מדינה אליה פונים, אשר מסוגלים לא רק לפרש את המילה הכתובה כלשונה, אלא להבין את ההקשר התרבותי ובכך להתאים את התוכן לשוק עצמו, תוך תשומת לב לכל מרכיבי השפה כגון סלנג, ביטויי לשון, אוצר מילים, דקדוק, רטוריקה משמעות מילולית ומשתמעת ועוד הבדלים תרבותיים ולשוניים.

כרמלון שיווק דיגיטלי הנה שותפה אידאלית ל-SEO גלובאלי, שכן הצוות שלנו כולל כותבי נייטיב ומתרגמים מקצועיים בעלי רקע בפילולוגיה ועיתונאות.

שיטת עבודה

התאמה ומיטוב אתר לשוק בינלאומי הוא תהליך תובעני הדורש מחקר מעמיק, זמן ומחויבות. תהליך SEO גלובאלי דורש מעורבות של מומחה SEO עולמי.

על מנת לבצע SEO גלובאלי, ראשית נזהה את השווקים הטובים ביותר לעסק שלכם, תוך התחשבות ביעדי העסק והשווקים אליהם אתם מעוניינים לפנות. לאחר מכן נדאג להתאים את תוכן האתר לשפות הרלוונטיות, נגדיר דומיין ו-URL ידידותי למשתמש בינלאומי ומבנה נכון שלהם, ונבצע מגוון התאמות SEO שונות על מנת לאותת לגוגל ומנועי חיפוש אחרים לאילו מיקומים ומשתמשים ברצוננו לפנות.

לאחר מכן, נבצע מחקר מילים מקיף ויסודי, אשר יעזור לנו לזהות אילו ביטויים משמשים את הגולשים במדינות הרלוונטיות על מנת לחפש את העסק שלכם, או עסקים דומים ובכך לשפר את דירוג האתר במנועי החיפוש ולהקל על גולשים בינלאומיים להגיע אליו ולתוכן בו הם מעוניינים. בתוך כך, אנו נערוך התאמות תוכן לשפה, תרבות, מטבע והתנהגויות משתמש נוספות המתאימות למשתמש הבינלאומי במיקום מסוים.

בנוסף, אנו נסייע ונייעץ לכם כיצד לשמור על ה-SEO הגלובאלי, לעמוד ברשת ההנחיות של מנועי החיפוש מעבר לגוגל – כמו לדוגמא Bing, יאנדקס ו-Baidu – וכן לשנות את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי העולמי בהתאם.

בשיתוף צוות השיווק שלכם אנו נזהה מה עובד הכי טוב עבור העסק והאתר שלכם ועל סמך אלה נבנה אסטרטגיית SEO שלא תיכשל.

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה