סיפור הצלחה של רשת מלונות Arena Hospitality Group

גידול של 74%+ ביחס ההמרה באתר בשנת 2019 לעומת 2018

Arena Hospitality Group הינה רשת מלונות בינלאומית חדשנית ודינמית, המחזיקה בבעלותה ובניהולה מלונות יוקרתיים, מלונות לייף סטייל, מתחמי דירות נופש בשירות עצמי ואתרי קמפינג וגלמפינג בקרואטיה, גרמניה, הונגריה וסרביה. החברה מציעה כיום 27 מלונות ואתרי קמפינג, עם יותר מ -10,000 חדרים ויחידות אירוח.

אנו עובדים יחד עם רשת מלונות Arena Hospitality Group משנת 2012, מלווים ומסייעים בהגדלת כמות ההזמנות המגיעות מהפלטפורמות הדיגיטליות הישירות, לשווקים מרובי שפות, באמצעות אתרי הדיגיטל הישירים של החברה, עבור מוצרים ייחודיים: מלונות ואתר נופש, אתרי קמפינג, גלמפינג ועוד.

העבודה המשותפת הביאה לגידול של 29%+ בהזמנות האורגניות, גידול של 54%+ בתנועה האורגנית, גידול של 23%+ בהזמנות מקמפיינים ממונים, וגידול מרשים של 74%+ בסך ההזמנות הישירות שהגיעו מאתר Arenahotels.com בהשוואה בין השנים 2019 ל- 2018.

מנואלה קרלייביץ', חברת דירקטוריון הנהלת החברה וסמנכ"ל שיווק ומכירות:

"אנו עובדים עם צוות כרמלון שיווק דיגיטלי כמעט עשור והם תמיד מספקים לנו הכוונה מקצועית ותמיכה בפיתוח השירותים הדיגיטליים שלנו, שהביאו בסופו של תהליך לגידול מרשים של המכירות הישירות, שזו היוותה המטרה העיקרית שלנו. תודה רבה לצוות כרמלון שיווק דיגיטלי! ”

More Success Stories

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה