דף נחיתה

דף נחיתה (Landing Page) הוא האתר אליו יגיע גולש אשר מקליק על קישור באתר מסוים או לוחץ על באנר פרסומי. דף הנחיתה יכול להיות דף הבית של המפרסם או דף תוכן הכולל מידע שיווקי על מוצר או שירות מסוים. מקדמי האתרים ממליצים על שימוש בדפי נחיתה והם מקדמים את הדף במנוע החיפוש, בשילוב עם קמפיין PPC, בדרך של קידום אתרים אורגני בעזרת בחירת מילות מפתח נכונה ואמצעי קידום נוספים.

דומיין

דומיין (Domain) הוא השם הפרטי והייחודי של אתר באינטרנט. שם הדומיין מורכב לרוב מקידומת WWW, שם האתר (לדוגמה domain) וסיומת.
קרא עוד

דרופל

דרופל (Drupal) היא מערכת חופשית לניהול תוכן (CMS). ניתן להוריד את תוכנת דרופל בחינם ולהשתמש בה ללא כל עלות. המערכת כתובה בקוד פתוח.
קרא עוד

דף נחיתה

דף נחיתה (Landing Page) הוא האתר אליו יגיע גולש כשיקליק על קישור באתר מסוים או על באנר פרסומי. דף הנחיתה יכול להיות דף הבית או דף תוכן עם מידע שיווקי על מוצר או שירות.
קרא עוד

דירוג אתר

דירוג אתר (PAGE RANK) או בקצרה PR הוא הציון של מנועי החיפוש הניתן לכל דף באתר. דירוג האתר מושפע מגורמים רבים כגון כמות ואיכות הקישורים לדף וככל שציון ה- PR לדף גבוה יותר יש לכך השלכות חשובות מבחינת קידום האתר בגוגל.
קרא עוד