דרופל

דרופל (באנגלית: Drupal) היא מערכת חופשית לניהול תוכן (CMS). ניתן להוריד את תוכנת דרופל בחינם ולהשתמש בה ללא כל עלות. המערכת כתובה בקוד פתוח על מנת לאפשר למפתחים ומתכנתים להשתמש בה ולפתח יישומי צד שלישי. בנוסף, דרופל נחשבת לאחת ממערכות ניהול התוכן הפופולאריות ויש בה ממשק משתמש נוח יחסית ומערכת תכונות וכלים המאפשרות להוסיף תכנים, לבנות אתרים לצרכים אישיים ולהקים אתרים לעסקים קטנים וגדולים בהם פורטלים, חנויות ואתרים חברתיים.

דומיין

דומיין (Domain) הוא השם הפרטי והייחודי של אתר באינטרנט. שם הדומיין מורכב לרוב מקידומת WWW, שם האתר (לדוגמה domain) וסיומת.
קרא עוד

דרופל

דרופל (Drupal) היא מערכת חופשית לניהול תוכן (CMS). ניתן להוריד את תוכנת דרופל בחינם ולהשתמש בה ללא כל עלות. המערכת כתובה בקוד פתוח.
קרא עוד

דף נחיתה

דף נחיתה (Landing Page) הוא האתר אליו יגיע גולש כשיקליק על קישור באתר מסוים או על באנר פרסומי. דף הנחיתה יכול להיות דף הבית או דף תוכן עם מידע שיווקי על מוצר או שירות.
קרא עוד

דירוג אתר

דירוג אתר (PAGE RANK) או בקצרה PR הוא הציון של מנועי החיפוש הניתן לכל דף באתר. דירוג האתר מושפע מגורמים רבים כגון כמות ואיכות הקישורים לדף וככל שציון ה- PR לדף גבוה יותר יש לכך השלכות חשובות מבחינת קידום האתר בגוגל.
קרא עוד