ביטויי זנב ארוך

ביטויי זנב ארוך (long tail) הם ביטויים ספציפיים במיוחד של מילות מפתח לנושא החיפוש והם בעלי ערך רב עבור עסקים המעוניינים לקבל דירוג טוב בתוצאות החיפוש האורגניים של גוגל, וכן בעלי ערך רב יותר עבור מפרסמים בתשלום שמפעילים קמפיינים בגוגל. ביטויי מפתח זנב ארוך כוללים לפחות שלוש או חמש מילים בביטוי. הן ספציפיות מאוד, לעיתים מביאות פחות טראפיק (תנועה) לאתר, אבל נוטות לספק כניסות איכותיות יותר.

מילות מפתח קצרות יותר יכולות להיות תחרותיות מדי ועם החזר השקעה נמוך (ROI) אך עם ביטויים נישתיים וספציפיים יותר - ניתן למשוך קהל יעד מדויק יותר - ולהשיג החזר ROI גבוה בהרבה. מילות מפתח זנב ארוך יכול להכיל עד כ-60% מהתנועה לאתר באמצעות חיפוש במנועי החיפוש. דוגמה לביטויי זנב ארוך - "פתרונות ושירותים שיווקיים דיגיטליים". ניתן לקבל סיוע מ- Google Ads על מנת לבדוק תוצאות חיפוש עדכניות של מונחים וביטויים שונים.

בניית קישורים

אסטרטגיית בניית קישורים (Links Building) נועדה ליצירת קישורים חזקים ואיכותיים לאתר על מנת לקדם אותו במנועי החיפוש השונים, ובעיקר במנוע החיפוש הפופולארי גוגל.
קרא עוד

בדיקת A/B

בדיקת A/B היא הפרקטיקה של מחקר שיווקי לבדיקת וריאציות מרובות בתרחיש מבוקר של עיצוב, קריאה לפעולה (CTA) או ביטוי, וזאת על מנת לבדוק איזו וריאציה מביאה תוצאות טובות יותר כדי לשפר את האפקטיביות של אסטרטגיית השיווק.
קרא עוד

באנר

באנר (Banner) הוא שטח פרסום המופיע באתר או בפורטל וניתן ליצור באנרים עם טקסט, תמונה (JPG), סרטון FLASH או אנימציה. לחיצה על הבאנר מפנה את הגולש לדף נחיתה ייעודי, לאתר של החברה המפרסמת או לדף אחר בתוך האתר עצמו.
קרא עוד

ביד

בעולם קידום האתרים משמש המונח ביד (Bid) לסימולציה מוקדמת להערכת הצלחת קמפיין שיווקי באינטרנט. מנהלי שיווק דיגיטלי נעזרים בסימולציות ביד כדי לשפר את תוצאות הקמפיין.
קרא עוד

בלוג

בלוג (Blog) הוא למעשה יומן ברשת האינטרנט. בבלוג ניתן לכתוב פוסטים, כתבות, חדשות, מאמרים, מדריכים וכל תוכן אחר על מנת שגולשים יקראו ולרוב יוכלו גם להגיב.
קרא עוד

ביטויי זנב ארוך

ביטויי זנב ארוך (long tail) הם ביטויים ספציפיים במיוחד של מילות מפתח לנושא החיפוש, והם בעלי ערך רב עבור עסקים המעוניינים לקבל דירוג טוב בתוצאות החיפוש האורגניים של גוגל וכן בעלי ערך רב יותר עבור מפרסמים בתשלום שמפעילים קמפיינים בגוגל.
קרא עוד