גוגל מפות

גוגל מפות (Google maps) הוא שירות אינטרנט בדפדפן או באפליקציה בנייד אשר מספק מפות מפורטות ותצוגות אוויריות ולוויין של כמעט כל מדינה בעולם, הוראות הגעה מפורטות, מידע על עסקים מקומיים וכו'. גוגל מפות מאפשר למשתמשים להציג ולנווט בתמונות רחוב פנורמיות בנות 360 מעלות של ערים שונות ברחבי העולם.

גוגל מפות מציע מספר שירותים כגון מתכנן המסלולים עם הנחיות למשתמשים שונים - נהגים, רוכבי אופניים ומשתמשים בתחבורה הציבורית. אתרים שונים יכולים להטמיע גם את Google Street View.

גוגל מפות

גוגל מפות (Google maps) הוא שירות אינטרנט שניתן לגשת אליו באמצעות הדפדפן או האפליקציה בנייד. השירות מספק מפות מפורטות ותצוגות אוויריות ולוויין של כמעט כל מדינה בעולם, וכן הוראות הגעה מפורטות, מידע על עסקים מקומיים וכו'.
קרא עוד

גוגל שותפים

גוגל שותפים (Google Partners) הינה הפלטפורמה של גוגל עבור אנשי מקצוע בתחום השיווק המקוון וסוכנויות מקוונות אחרות המקבלים גישה להטבות כגון אירועי הדרכה ואירועים ברשת, מבצעי קידום מכירות, תובנות בתעשייה, תמיכה נוספת וכו'.
קרא עוד

גוגל סייטלינקס

גוגל סייטלינק (Google Sitelinks) הם פורמט של תת-רישום המופיעים תחת התוצאה הראשונה בתוצאת החיפוש (בדרך כלל כאשר מחפשים מותגים). Sitelinks יכולים לשמש מקור לשיפור המוניטין אונליין, וגם דרך לשלוט על שטח גדול יותר של עמוד תוצאות החיפוש.
קרא עוד

גוגל טרנדס

גוגל טרנדס (Google Trends) הוא כלי שימושי מאוד עבור אנשי שיווק ופרסום המאפשר להם לקבל מידע לגבי פופולאריות של מילות מפתח או נושאים ספציפיים לאורך תקופה מוגדרת ולקבל מידע על מוצרים, אירועים ושירותים חשובים עבור הלקוחות שלהם.
קרא עוד

גרף המידע של גוגל

גרף המידע של גוגל (Google Knowledge Graph) הינו מאגר נתונים מקיף שמשולב במנוע החיפוש ומטרתו להציג בפני הגולש תוצאות חיפוש רלוונטיות ולהציג אותן בדרך ויזואלית.
קרא עוד

גוגל פינגווין

גוגל פינגווין (Google Penguin) הוא למעשה האלגוריתם החדש שנוסף למנוע החיפוש הפופולארי בשנת 2012. Google Penguin היקשה על חברות קידום האתרים ושינה את כללי המשחק בתחום.
קרא עוד

ג'ומלה

ג'ומלה (Joomla) הינה מערכת חופשית לניהול תוכן ברשת האינטרנט (CMS). ג'ומלה כתובה בשפת PHP והיא גמישה וכוללת תכונות רבות המאפשרות לפרסם תכנים באינטרנט ובאינטרא-נט.
קרא עוד