מפה נגישה

עמוד צור קשר מכיל מפת גוגל אינטראקטיבית המציגה את מיקום משרדי כרמלון שיווק דיגיטלי. המפה נמצאת בטופס יצירת הקשר בצד שמאל ומתחת לטקסט המכיל את כתובת החברה (רחוב הפיוס 16, הרצליה), מספר הטלפון (09-9565896) וכתובת הדוא"ל של החברה (info@carmelon.co.il).

משרדינו ממוקמים ברחוב הפיוס 16, הרצליה, בסמוך לפינת הרחובות בית"ר וארלוזורוב - יש לנסוע לכיוון מערב מבית"ר לארולוזורוב, ולהמשיך דרומה בארלוזורוב כדי להגיע לחלק המזרחי של רחוב הפיוס, שם ממוקמים משרדי החברה בבית מס' 16.

המשרדים מסומנים על המפה עם הלוגו של החברה. ניתן לצמצם או להגדיל את המפה (התקרב / התרחק), כאשר סרגל הסקאלה ממוקם בצד שמאל של המפה, ובחלקו העליון סימן פלוס כדי להגדיל, להקטין וסימן מינוס (קירוב). מעל סרגל הניווט ישנו סמל של דמות אנושית בצהוב. גרירת סמל זה תפעיל את מפת השירות ("תצוגת רחוב" של Google) ותציג תמונה של המקום בו נמצא הסמל. כמו כן, תוכלו להציג את תמונת הלוויין של מיקום המשרד (אפשרות זו קיימת בראש המפה, בצד ימין). בתחתית המפה ישנם גם קישורים טכניים: דוח שגיאות במפה (קישור מימין, הטקסט באנגלית מדווח על שגיאה במפה, לצד קישור לתנאי השימוש) - זהו דף גוגל המציג את תנאי השימוש של שירותי גוגל, ומידע משמאל על המפה (טקסט באנגלית - נתוני מפה © 2014 Google, Mapa GISrael).בעמוד זה ישנה גרסת תמונה של המפה - זוהי תמונה של המפה שתוארה למעלה, המציגה את אותו אזור אך ללא האפשרויות האינטראקטיביות.

מפת כיוון לכתובת של משרדי כרמלון שיווק דיגיטלי (רח' הפיוס 16, הרצליה)

צור קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.
*כל השדות הם חובה