ייעוץ, הקמה וליווי מיזמי דיגיטל

כ- 2.4 מיליארד איש משתמשים באינטרנט על בסיס קבוע, 70% מהם מידי יום. 38% מהאינטראקציה עם תכניםברשת- מבוצעת ממובייל, ובישראל ללמעלה מ 57% מהאוכלוסייה יש סמארטפון.  מחקרים סטטיסטיים מראיםכי כ- 80% מהלקוחות מחפשים ברשת לפני ביצוע רכישה, ו- 85% מאותם לקוחות מסתמכים באופן משמעותי על ביקורות גולשים ברשת. נתונים אלו ועוד מראים כי לא ניתן להתעלם עוד מהנעשה במרחב הדיגיטלי, וכתוצאה- פעילות ברשת מהווה כיום חלק רציף ובלתי נפרד מפעילותו של כל גוף- המשך רציף של הפעילות בעולם הפיזי אל העולם הדיגיטלי.

כיצד כדאי לפעול?

מה המודל העסקי של הפעילות הדיגיטלית? מהן מטרותיה העסקיות של פעילות זו? האם להקים אתר? אפליקציה? אתר נייד ייעודי? אתר ברספונסיב דיזיין? קמפיין פרסום ודף נחיתה? כיצד כדאי לפעול ברשתות חברתיות? איך לקדם את האתר, למשוך גולשים או להגביר מכירות?

על מנת להשיג את המקסימום מהשקעתכם בזירת הדיגיטל, כדאי להיעזר במומחים בעלי ניסיון מוכח.
אנו מתמחים בליווי מיזמים דיגיטליים משלב הרעיון ועד לשלב היישום. אנו נהיה שם איתכם לאורך כל הדרך – בין אם אתם זקוקים לייעוץ, לליווי פעיל או לניהול מלא של הפרויקט – כל שעליכם לעשות הוא להגדיר מהי מטרתכם – ואנו נעזור לכם לממשה.

להלן שירותי ייעוץ, הקמה וליווי מיזמי אינטרנט שאנו מציעים:

  • ליווי החל משלב הרעיון: בחירת הכלים לימוש המטרה העסקית בזירת הדיגיטל – אתר אינטרנט, דף נחיתה, אפליקציה, קמפיין PPC, פעילות ברשתות חברתיות, תמהיל נכון בין כלים אלה ועוד.
  • הגדרת תוכנית פעולה: תכנון אסטרטגי וכתיבת תוכנית עסקית, איפיון הפלטפורמה הדיגיטלית לרבות אפיון האתר משלב מבנה האתר, דרך סקיצות ועד למחקר המילים והגדרת התוכן, והתאמתו לכל הפלטפורמות: דסקטופ, טאבלטים ומובייל.
  • סיוע בתכנון ובהגדרה הטכנית של האתר, ובתקשורת מול החברה המפתחת.
  • ייעוץ לאופטימיזציה של ממשק המשתמש, העיצוב וחווית המשתמש.
  •  ייעוץ וסיוע בהתאמה למנועי חיפוש (SEO).
  • ייעוץ בהתאמות נגישות אתרים לפי דרישות החוק.

הצלחתם של לקוחותינו היא ההמלצה הטובה ביותר לשירות שאותו אנו מעניקים.
בניית מותג, חיזוק תדמית, מכירות, איסוף פניות או פרסום תכנים – תהא מטרת הפעילות הדיגיטלית אשר
תהא – אנו נדע לעזור לכם להשיגה.