עמוד הבית   >   צור קשר   >   תיאור מפה

תיאור מפה

בדף צור קשר יש מפה אינטרארטיבית של גוגל, המציגה את האזור בו ממוקמים משרדי החברה. המפה ממוקמת משמאל לטופס יצירת הקשר, ומתחת לטקסט המכיל את כתובת החברה (הפיוס 16 הרצליה), מספר הטלפון (09-9565896) וכתובת המייל של החברה (info@carmelon.co.il).

משרדי החברה נמצאים ברחוב הפיוס 16, הרצליה, בקרבת פינת הרחובות הראשיים בית"ר וארלוזורוב- יש לפנות מערבה מבית"ר לארלוזורוב, ובהמשך דרומה מארלוזרוב לרחוב הפיוס, ומזרחה ברחוב הפיוס ע"מ להגיע למשרדי החברה בבית מספר 16.

המשרד מסומן על המפה בעזרת לוגו החברה. ניתן להקטין או להגדיל את המפה (זום אין/אאוט), בעזרת סרגל מידה הממוקם בצד שמאל של המפה, ובחלקו העליון סימן פלוס להגדלה, וסימן מינוס להקטנה (זום אאוט). מעל לסרגל המידה, ממוקם סמל של דמות אדם בצבע צהוב. גרירת סמל זה למפה תפעיל את שרות "סטריט וויו" של גוגל, ותביא להצגת צילום של הכתובת אליה נגרר סמל הדמות. כמו כן, ניתן לראות את מיקום המשרד כתמונת לווין, אפשרות בחירה זו קיימת בחלק העליון של המפה, מימין. בחלקה התחתון של המפה יש קישורים טכניים: לדיווח שגיאות במפה (קישור ימני, מטקסט באנגלית report a map error, לידו קישור לתנאי השימוש (קישור אמצעי, מטקסט באנגלית Terms of use) – דף של חברת גוגל המציג את תנאי השימוש של גוגל בשרותיה, ומצד שמאל מידע על המפה (טקסט באנגלית- Map data©2014 Google, Mapa GISrael).

גרסת תמונה של המפה למשרדי החברה

בעמוד הנוכחי ישנה גרסת תמונה של המפה- זוהי תמונה של המפה תוארה לעיל, המציגה את אותו האזור אך ללא האפשרויות האינטראקטיביות.

מפת הגעה למשרדי כרמלון - רחוב הפיוס 16, הרצליה

חזרה לעמוד צור קשר >